Напиши розповидь про те яку пору руку ты любишь найбiльше i чому

Найбільше я люблю весну у травні. Вже тепло, проте не гаряче... Дерева в білому цвіті... Травичка  як і листочки яскраво-зелені, повні соків і життевої сили... Пташки співають невгамовно. З`являються перші ягоди, свіжа смачнюща ароматна зелень. Як таке не любити!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку