як ти дбаеш про свое здоров*я ?напиши про це текст -розповiдь 5-7 речень . напишiть на завтра треба

Я веду активний спосіб життя, займаюся спортом. Не курю,та не вживаю алкогольні напої,адже це шкідливо і шкодить на організм. Ретельно мию продукти харчування. Зранку, роблю зарядку. Провітрюю регулярно свою кімнату, та роблю вологе прибирання.

 

 

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку