Скласти речення за схемами:
Зв.-це звертання
1...,зв,...
2.зв!...
2....,зв!
4....,зв?

1) Дякую тобі велике, Тетяно, що допомогла мені із домашнім завданням. 
2) Катерино! Скільки можна тебе вже гукати?
3) Ти сьогодні чудово виглядаєш, Ганно!
4) Ти й з батьками так розмовляєш, Василько?

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку