Складіть і запишіть розповідь про вчинок когось із ваших знайомих,який вам запамятався.Висловлювання закінчіть роздумом,розпочавши його так:"Цей вчинок справді вразив мене,тому що..."

Одного разу я катався-лася на велосипеді із моєю однокласницею.Все було добре ми розповідали один одному історії.Але раптом я навштохнулася на камінь і упала мені допомогла (імя однокласниці).Я навіть не сподівався -лася Цей вчинок мене вразив найбільше адже у нас з нею були погані стосунки .Але тепер ми друзі не розлий вода

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку