напиши невеличке оповідання про те, як ти дбаєш про свій саморозвиток.

Про свій саморозвиток треба дбати. Адже людина, яка не розвивається не може жити в сучасному світі. Я наприклад, читаю книги, дивлюся різні цікаві теле-шоу, сиджу в інтернеті, але спілкування з моїми однолітками, мені надає ще більшого саморозвитку. Від них можна дізнатися щось цікаве. Таке, про яке ти навіть і не знав. Тому, я й спілкуюся з ними так часто. І всім цього бажаю.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку