Поміркуйте, чому слово ЧОРНОГУЗ пишемо разом, а ЖАР-ПТИЦЯ - через дефіс.

Слово жар - птиця складаеться з 2-х слів ,жар(тобто жарко,гаряче,яскраво ) та слова птиця( пташка). Слово чорногуз ми пишемо разом тому,що це назва пташки напевно ця пташка чорна

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку