Що ти зробив би щоб школярам було цікавіше вчитися і відпочивати як би ти був президентом

Якби я був президетом , я намагався б привернути увагу школярів до навчання. У кожному кабінеті стояв би телевізор , щоб учні змогли дивитись пізнавальні фільми , ходили б на прогулянки парком , лісом , щоб краще освоїти природу .(далі сам)

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку