текст "Навіщо людям знання"

Навищо людям знання.Як би в  нас ничого не було шкил,лицеив,гемназий та инших гурткив  ми б були як тварини.Хто  ж хоче бути якоюсь тваринной без мови, почуттив  а головне без друзив.Я к що не буде гурткив   мы просто б ходили  й не могли б розмовляти.

                     Я все життя буду вчитися! 

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку