Менің таза қалам шығарма

Менин таза каламды адамдар тазартып енбектерин истеды.Мен оз каламды жаксы коремин . Адамдар оз каласы таза болсын десе .Онда олар енбек етип. Даладагы жапырактарды жулмай журсе .Адамдар баланс лас кылмаса кала таза болады

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку