Скласти текст про мого друга Рома

В мене э друг. Його звуть Роман.Ми з ним дружимо дуже мiцно.Так,що водою не розлити.Роман мiй однолiток.З ним завжди дуже весело.Ми з ним любимо сушити зуби.Кожного разу,коли ми виходимо гуляти,ми приходимо до дому щасливi.Роман-це найкращий друг!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку