,,як би я була мером"
написати невеликий текст

Тут вже на твою фантазію)напиши що ті б понизила ціни у певному місті  і що ті б робила все можливе аби поліпшити місто(тільки це все сформулюй)

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку