Напишіть твір-роздум на тему "Добро врятує свiт" або "Що таке поряднiсть?"

Ви тільки уявіть, щоб було на світі, якби на ньому зовсім не було б добра. На мою думку, тоді було б багато жарстокості, а життя не було б таким прекрасним. Адже добро, воно так багато значить для людства і взагалі для всього світу. Добро завжди рятувало світ і буде його рятувати. Там де добро, там мир, злагода, взаєморозуміння. Тож  я вважаю, що добро врятує світ.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку